אודאון
 
 
 
 
התקשרו לאודאון
053-9365953
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
אודאון הוקם במטרה אחת: ליצור מקום לאנשים של אנשים. היה לנו חשוב שהמקום יהיה מרווח ומפואר, אבל עם זאת אינטימי ומרגשת שיהיה בעל השראה היסטורית, אבל גם מתאים לימינו. כך נוצר מתחם מדהים, שמשתרע על פני שטח עצום של 3,500 מ"ר, בעל כניסה מרשימה עם עמודים גבוהים בסגנון רומי.
 

על האולם

 
כשתיכנסו דרך השער הענקי, יתפרש לרגליכם מתחם קבלת פנים מטופח עם צמחייה עשירה ומטופחת. אל לב המתחם תוכלו להשקיף מהסוויטה המפנקת שלנו, הממוקמת ממש מעל לאולם, ועומדת לרשותכם כבר משעות הבוקר. משם תוכלו לנפנף לכולם, ולהתבונן על המתרחש בהנאה.

טקס החופה המרגש, תחת כיפת השמיים, כשאתם מוקפים באנשים האהובים עליכם בעולם. משם תמשיכו אל האולם המפואר, שעטוף בזכוכית בגובה של 7 מטרים, ותחגגו עם האורחים שלכם עד השעות הקטנות של הלילה.
 

הצוות שלנו

 
אנחנו מלווים אתכם באהבה גדולה לאורך כל התהליך, מרגע פנייתכם הראשונית ועד שאחרון האורחים נפרד מכם. אנחנו מאמינים בנתינה מכל הלב ובשפע. מתוך הידע, הניסיון וההבנה שצברנו בתחום האירועים, אנחנו יוצרים עבורכם אירוע נפלא, מרגש ועם המון חיוכים – שלכם ושל האורחים.

בכל אירוע אנחנו ממקדים בכם את מלוא תשומת הלב, ולכן לעולם אנחנו לא מנהלים מספר אירועים במקביל. אנחנו מעמידים לשירותכם צוות מקצועי ומוכשר, לבבי וחם, שמבין את צורכיכם ומתאים לכם פתרונות מעולים ויעילים, מתוך הבנה מעמיקה של גודל האחריות הטמון בתכנון מוצלח של האירועים. הצוות שלנו מתייחס לכל פרט ופרט ונמצא כאן בשבילכם לכל בקשה.

  • דוד כהן אלורו – מנהל מכירות
  • דב ג'וזף – מנהל מכירות
  • אילנה אחרק – מנהלת אירועים
  • ארז חדד – שף
 
מתחם האירועים אודאון ממוקם באזור השרון במיקום נגיש ונוח, בלב אזור התעשייה של עמק חפר.